CYBER WEEK - MAKSYMALNE RABATY do końca TYGODNIA !

Złote kolczyki na sztyfcie

utworzono 2018-06-18

Kolczyki ze złota rozświetlają twarz, zapewniając jej piękny blask o każdej porze dnia. Złoto mieni się w świetle dziennym, ale równie dobrze prezentuje się w pomieszczeniach. Biżuteria do uszu powinna być nieodłącznym elementem stylizacji każdej kobiety. Namawiamy wszystkie panie, aby wychodząc z domu, pamiętać o kolczykach tak samo, jak o telefonie komórkowym i kluczach do domu. Uczyńcie złote kolczyki swoim ulubionym rodzajem biżuterii codziennej!

Trend, który wiecznie obowiązuje – złote kolczyki w kształcie serc

Serduszka w kolorze żółtego złota są wybierane przez kobiety na całym świecie. Ten romantyczny dodatek do noszenia w uszach, podkreśla dziewczęcą urodę. Złote kolczyki serca mogą być gładkie lub zdobione. Każdy projekt Modern Silver cechuje się pięknym wykończeniem, dlatego wybierając kolczyki, przyglądajmy się dokładnie ich strukturze. Do popularnego typu ozdób na sztyfcie należą ażurowe serca, które są cięte na przykład za pomocą lasera. Takie ornamenty tworzą ciekawy dodatek, który sprawdza się noszony nawet bez innej biżuterii w komplecie. Złote kolczyki są na tyle atrakcyjne, że nie ma potrzeby przyćmiewać ich naszyjnikiem lub kolią. Pozwólmy, aby nasza wyeksponowana twarz, rewelacyjnie prezentowała się w złotej poświacie w formie serc. Uwaga Panowie! Złote kolczyki serduszka będą świetnym prezentem. Nie zapomnijcie o tym przy najbliższej okazji!

Kolczyki na sztyfcie z symbolem. Zobacz, co jest w modzie

Wiele się ostatnio mówi o biżuterii, którą można wyrazić siebie. Żeby to zrobić, konieczne jest znalezienie ozdoby o symbolicznym kształcie. Złote kolczyki stylizowane na rowery czy też kolczyki ze znakiem nieskończoności, są modnymi projektami, które ukazują nasz charakter. Osoba nosząca złote kolczyki ze znakiem nutki podkreśla, że jest miłośnikiem muzyki. Czterolistna koniczynka symbolizuje miłość do natury i wiara w szczęście, natomiast rowery będą wyrazem naszego zaangażowania w sport. Oczywiście wszystkie złote kolczyki mogą być noszone przez każdego, a symbol jest wyłącznie znakiem. Wśród najczęściej wybieranych ozdób ze złota znajdują się kolczyki na sztyfcie w kształcie kwiatów, skrzydeł anioła i krzyżyków. Popularne są też koła i kropki, które ciekawie odznaczają się na uchu. Symboliczne złote kolczyki stanowią dodatek pasujący na każdą okazję. Sprawdzają się noszone do szkoły, na uczelnię, na spotkania z klientami oraz większe wydarzenia, jak choćby wesele dziecka. Uniwersalność i praktyczność tych kobiecych ozdób powoduje, że są one tak bardzo lubiane przez panie o zupełnie różnych kształtach twarzy i budowach ciała.

Udostępnij ten wpis