O firmie

o nas modernsilver eu

Historia Modern Silver rozpoczęła się w 2007 roku kiedy dwóch braci, Andrzej i Krzysztof, zdecydowało się wyjść naprzeciw zauważalnie rosnącemu zapotrzebowaniu na biżuterię.
Bracia podjęli więc współpracę z największymi dostawcami w kraju, dbając przy tym o jakość realizowanych zamówień. W kolejnych latach istnienia firmy marka Modern Silver pojawiała się na rynku nie tylko jako sprzedawca detaliczny prowadzący sklep stacjonarny w Gdyni, ale także prężnie rozwijający się sprzedawca w serwisach aukcyjnych.
Przyszłość przyniosła dynamiczny postęp w dziedzinie sprzedaży przez internet za pośrednictwem platform sklepów internetowych, czego Modern Silver nie przespało rozwijając własną dopasowaną do potrzeb klientów platformę sprzedażową. Kilka lat działalności w oparciu o to rozwiązanie pozwoliło firmie jeszcze lepiej poznać potrzeby klientów, zaprzyjaźnić się z nimi w mediach społecznościowych i doprowadzić do perfekcji obsługę klienta.

Dzięki zebranemu doświadczeniu Modern Silver dziś pracuje prowadząc sprzedaż w sklepie internetowym na stronach którego się znajdujesz. Sklep ten jest połączeniem najnowszych osiągnięć z dziedzin user experience, marketingu oraz designu.


Szybka wysyłka i bezpośrednia obsługa klienta

 

Szybka dostawa i świetna obsługaWieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi klienta pozwoliło nam wypracować mechanizmy szybkiej i skutecznej wysyłki w ciągu 24H - dzięki bieżącemu śledzeniu wpłat i rozwiniętemu systemowi obsługi magazynu niekiedy zamówienie wysyłamy jeszcze tego samego dnia gdy zostało ono złożone. Szybka wysyłka z modernsilver.eu jest jednym z wielu naszych atutów, które wyróżniają nas na tle konkurencji. Współpraca z największymi firmami spedycyjnymi gwarantuje wysyłkę dostarczoną w terminie i w dogodny dla Państwa sposób. Również zwroty i reklamacje nie są dla nas problemem. Udostępniamy możliwość dokonania wysyłki zwrotnej zarówno za pośrednictwem Poczty Polskiej jak i Paczkomatów, które zyskują Państwa zaufanie każdego dnia.  

 

 


Wysoka jakość i dbałość o Państwa opinie  

Szybka dostawa i świetna obsługaJakość usług i produktów jest dla nas bardzo ważnym elementem działalności dlatego koncentrujemy się na tym by kontaktować się z Państwem za pośrednictwem możliwie jak największej ilości mediów, oraz zbierać Państwa opinie przez jak największą ilość mechanizmów. Jakość naszych produktów oraz dbałość o obsługę zamówienia możecie Państwo sprawdzać i oceniać m.in. za pośrednictwem portali: ceneo.pl, opinieo.pl gdzie bierzemy udział w programie "Słucham swoich klientów" czy choćby czytając nasze opinie na allegro i zaglądając na nasz profil rzetelnej firmy. Corocznie poddajemy się audytowi w ramach programu Rzetelna Firma, gdzie jesteśmy surowo oceniani pod kątem płynności finansowej.


Innowacyjność i dynamiczny rozwój

 

Szybka dostawa i świetna obsługaNasze działania stale opieramy o rozwój technologii i metod sprzedaży. Robimy wszystko aby Państwa doświadczenie zakupowe było obarczone jak najmniejszą liczbą niepewności i dostarczało samych przyjemnych doznań. Nowoczesny design sklepu wsparty fantastycznymi mechanizmami ułatwiającymi poruszanie się po sklepie to jeden z segmentów naszego stałego doskonalenia. Sklep proponuje Państwu także mechanizmy grywalizacji, współdzielenia produktów poprzez specjalne linki polecające.Im więcej znajomych dowie się o naszych produktach i promocjach, tym większa korzyść dla osoby polecającej.Te mechanizmy są absolutnie unikatowe w naszej branży. Zapraszamy więc do sprawdzenia naszych programów "GlamHologram" oraz "ZaraGraj"!      

 

Działalność Modern Silver jest ucieleśnieniem naszych pasji 

Wiedza, którą zdobywamy zajmując się tym co nas fascynuje niejednokrotnie przekłada się na pozytywne zmiany w sposobach działania firmy oraz napędza technologiczny rozwój wszystkich towarzyszących przedsięwzięć. Powiększając siatkę kontaktów prywatnych nierzadko zyskujemy szanse wdrożenia nie tylko nowych technologii informatycznych, działań marketingowych czy stricte produktowych poszerzających nasz asortyment, nasze pasje są dla nas motorem do bycia lepszym dla Państwa- naszych klientów.

 

pasja - pilka nożnaAndrzej - od zawsze zafascynowany i z wzajemnością zakochany w pięknym sporcie jakim jest piłka nożna. Nie opuszcza żadnego treningu dbając o formę i kształtując charakter. Piłka nożna istnieje w naszej codziennej pracy, wartości takie jak praca zespołowa, wzajemne wspieranie przedsięwzięć i budowanie strategii to nasz chleb powszedni. Andrzej jednocześnie wspiera działania marketingowe klubu sportowego Arka Gdynia.      


pasja - pilka nożnaKrzysztof - jako współzałożyciel i leader Saiyan Flex grupy, którą łączy miłość do sportów siłowych Krzysztof spełnia się nie tylko jako trener osobisty ale też jako coach zdolny zmotywować niemal każdego do wytężonej pracy nad sobą. Także w tym przypadku pasja Krzysztofa nie jest bez znaczenia dla firmy - chęć niesienia pomocy i zdolność do czynienia głębokich refleksji nad nawet najdrobniejszymi aspektami codziennej pracy daje nam szansę rozwoju myślenia lateralnego.

 

gamedev Michał - Absolwent ASP, uwielbia spędzać długie godziny nad realizowaniem swoich artystycznych wizji malarza. W Modern Silver Michał jest odpowiedzialny za wizualną stronę naszej działalności. Członek zespołu developerskiego Viking Potatoes. W Viking Potatoes jest odpowiedzialny za przygotowanie wysokiej jakości modeli 3D oraz animacji do nich. Umiejętności przenoszone z dziedziny gamedevu na kanwę sprzedaży internetowej przeplatają się u Michała w sposób interesujący, często owocując zaskakującymi rozwiązaniami funkcjonalnościowymi.


gamedev - 8sunsKonrad - Specjalista e-commerce z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu projektami informatycznymi. W Modern Silver odpowiedzialny zarówno za rozwój w zakresie IT, jak również bieżącą obsługę najbardziej wymagających klientów.
Poza pracą współzałożyciel Studia Viking Potatoes i wielki pasjonat nowych technologii związanych z game developmentem. 

 Nasz zespół jest jednak większy, bogaty w różne zainteresowania i umiejętności. Dlatego też wierzymy, że z czasem będziemy w stanie zaproponować usługi na jeszcze wyższym poziomie i o znacznie wyższym stopniu innowacyjności.