Lato za nami - co się nosi jesienią?

utworzono 2020-10-15

Jesień to czas, w którym walczymy nie tylko ze spadkiem wydajności i brakiem słońca. Jesienią często podejmujemy także decyzje o zmianie garderoby i ogólnego looku. W ziwązku z tym, chcemy pokazać jakiego typu biżuteria będzie najlepsza na jesień. Trendsetterki powinny się naszym zdaniem zainteresować choćby potężna kolekcją koralików do Pandory, która jesienią zuskuje na popularności jak szalona.  Znajdziecie u nas setki wzorów koralików zarówno, do klasycznej dużej Pandory, jak i do mniejszych rozmiarowo bransoletek tego typu.  

Koralik dynia na Halloween to świetny przykład tego jak można urozmaicić swoją ulubioną kolekcję koralików o wyjątkowy, okolicznościowy gadżet. 

Innym zupełnie naturalnym trendem jest złoto. Polska złota jesień, okraszona kolczykami ze zlota , to zwykle jeden z najmodniejszych kierunków zakupowych naszych klientek.  Mając to na uwadze przygotowaliśmy ofertę skłądającą się z setek kolczyków różnego typu. Od kolczyków typu łapacz snów, przez subtelne, klasyczne kolczyki kulki, aż po atrakcyjne okolicznościowe wzory na angielskim zapięciu. 

Delikatne, złote kolczyki nieskończoność na sztyfcie to uniwersalny i ponadczasowy wzór. Dodaliśmy jednak drugą nitkę z białego złota, co wygląda fenomenalnie i nadaje temu konkretnemu wzorowi nowej świeżości. 

Złote kolczyki nieskonczonosci

Nie sposób, nie wybrać czegoś z naszej oferty, każdego dnia dodajemy do oferty starannie wyselekcjonowane wzory, więc jeśli dziś nie znajdziesz dla siebie biżuterii na jesień 2020, spróbuj jutro!