DARMOWA WYSYŁKA bez ukrytych opłat od 250 zł

Kolczyki dla dzieci

utworzono 2018-06-20

Małe ozdóbki zdobiące uszy dziecka są urokliwymi akcentami, pełnymi koloru. Lecz atrakcyjny wygląd biżuterii może być mylący. Nie dajmy się zwieść i kupując kolczyki dla dziecka zawsze sprawdzajmy, z jakiego kruszcu zostały one wykonane oraz, czy wybrane ozdoby posiadają odpowiednie atesty. Kolczyki dla dziecka powinny być antyalergiczne, a oprócz atrakcyjnego wzoru, mieć solidne zapięcie zapobiegające zgubieniu ozdoby. Zobacz, jakie modele są według nas najbardziej funkcjonalne i spodobają się dziewczynkom.

Kolczyki dla dzieci stylizowane na śmieszne zwierzaki

Ozdoby projektowane z myślą o najmłodszych zawsze są bardziej dopracowane pod względem wykończenia. Każdy, nawet najmniejszy element musi być zabezpieczony przed wypadnięciem. Tylko starannie zrealizowane projekty mogą być noszone przez dzieci. Jeśli mowa o wzorach, niesamowite wrażenie robi biżuteria z motywem zwierzątek. Dziewczęce motylki, kolorowe biedronki, zakręcone ślimaki czy rozśpiewane ptaszki zabawnie wyglądają w małych uszkach. Podobnie delfinki i misie, dodatkowo zdobione cyrkoniami. Młode damy uwielbiają błyszczeć, dlatego im więcej kamyczków lub innych błyskotek, tym ciekawsza biżuteria. Kolczyki dla dzieci mogą mieć formę ozdób na sztyfcie, który ściśle przylega do małżowiny lub na biglu, pozwalającym ozdobie powiewać na boki. Na szczególną uwagę zasługują te modele kolczyków, na których ręcznie namalowano wzorki, zwłaszcza detale, jak oczy zwierzaków.

Kwiatki małe i duże, czyli kolczyki idealne do szkoły i do przedszkola

Już od najmłodszych lat można ozdabiać uszy barwnymi kolczykami, pod warunkiem ich wysokiej jakości. Najlepsze kolczyki dla dzieci charakteryzują się materiałem wysokiej próby (złoto 585, srebro 925), który nie powoduje alergii. Ozdoby powinny być lekkie, jak najmniej wyczuwalne podczas noszenia. Ich zadaniem jest tworzyć piękny akcent, podkreślający kształt buzi dziecka. Dziewczynkom polecamy kolczyki – kwiatki, występujące w przeróżnych kolorach. W sklepie modernsilver.eu jest dostępna biżuteria dla najmłodszych, w kształcie kwiatów z barwionymi środkami i płatkami. Oferujemy projekty na różne okazje, znakomite do szkoły lub do noszenia w przedszkolu. Są to delikatne kolczyki dla dzieci, o które dzięki specjalnemu zapięciu, nie zaczepiają się włosy. Wybrane projekty zostały urozmaicone cyrkoniami, uwielbianymi przez dziewczynki. Na początek przygody z kolczykami proponujemy drobne wzory, jak dwukolorowe kwiatki albo gwiazdki. Po przyzwyczajeniu dziecka do noszenia kolczyków, można przetestować większe modele, lepiej widoczne, ale też nieco cięższe. Wszystkie kolczyki dla dzieci z naszego sklepu online są bezpieczne dla delikatnej skóry i odporne na zarysowania.