Nie od dziś wiadomo, że niektóre modele biżuterii po prostu nie podobają się wszystkim. Choćby były najbardziej wyszukanymi projektami, zawsze znajdzie się ktoś preferujący inny rodzaj ozdób. Co prawda nie znaleźliśmy złotego środka na ten problem, ani nie stworzyliśmy (jeszcze) modelu dla każdego, jednak dotarliśmy do satysfakcjonującego rozwiązania. Nasze serca skradły naszyjniki z imionami, które, jak udało nam się ustalić, perfekcyjnie nadają się na prezent dla kobiety. Ale czy dla każdej? Zapraszamy do lektury artykułu. Poruszamy w nim temat modnych naszyjników ze złota.

Imię na naszyjniku? Młode dziewczyny będą zachwycone!

Takiej biżuterii nie odmówi sobie żadna nastolatka. Złoty naszyjnik z elementem ukazującym imię osoby która go nosi, jest perłą wśród zwyczajnych ozdób. Personalizowany dodatek nie tylko ma indywidualny charakter, ale też znaczenie sentymentalne – zakładając na szyję ozdobę ze swoim imieniem, można się poczuć wyjątkowo. Elegancki napis tworzy akcent, który jest jedyny w swoim rodzaju. Całość pasuje do mniej i bardziej formalnych stylizacji. Lecz nie tylko uczennice i studentki preferują biżuterię personalizowaną. Zawieszka przeobrażona w imię to również dobry pomysł na oryginalny podarunek dla żony, która lubi być rozpieszczana. Wręczając kobiecie ozdobę wybraną specjalnie z myślą o niej, mocno zapunktujemy.

Biżuteria dla babci? Seniorki też chętnie noszą złoto

Czy aby na pewno kupowanie babci kolejnego zaparzacza do herbaty lub zestawu włóczek to najlepszy pomysł, na jaki stać każdego wnuczka? Może tym razem warto wyjść poza schematy i sprawić kochanej seniorce coś, czego ta się nie spodziewa? Proponujemy biżuterię, opatrzoną stylowym podpisem w postaci imienia obdarowywanej osoby. Złoty naszyjnik z zawieszką z imieniem będzie idealnym wyborem. Taki podarunek wywoła uśmiech na twarzy każdej babci. Jak każda kobieta, również ona zachwyci się elegancją złota i kunsztem wykonania ozdoby. W naszym sklepie Modern Silver są dostępne liczne naszyjniki z imionami, napisanymi fantazyjną czcionką. Tego typu biżuteria ładnie prezentuje się w towarzystwie wieczorowej sukienki, jak też sportowego T-shirtu, więc można ją nosić często i bez obaw, czy dodatek będzie pasował.

Zapraszamy do sprawdzenia, który złoty naszyjnik z naszej kolekcji przypadnie Ci do gustu. Kiedy już znajdziesz idealny model, zamów go dla bliskiej osoby – młodszej siostry, żony, mamy, a nawet babci – w końcu wszystkie kobiety zasługują na miłość. Okaż ją w formie prezentu, wykonanego ze złota.