ZEGAREK GUESS V1014M2

marka produktu: Modern Silver
kod producenta: GUESS V1014M2
symbol: 49315
EAN: 5904329928319
269,99 
439,00 zł (~38%)
cena netto: 219,50 zł
Najniższa cena regularna w ostatnich 30 dniach: 439,00 zł
wysyłka od: 9,99 zł
Produkt obecnie niedostępny

ZEGARKI GUESS :

Zegarki Guess światową premierę miały w roku 1983, zaraz po założeniu marki Guess. Obecnie ponad 35-letni sukces GUESS przerodził się z małej dżinsowej firmy w jedno z największych i pełnych sukcesu imperium mody na świecie. Zainspirowani miłością do Zachodu oraz do wolności lat 50-tych, założyciele - Paul i Maurice Marciano, przywieźli europejską wrażliwość zakorzenioną w południowej Francji, aby ziścić swój własny amerykański sen.

Logo Guess jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych na świecie prezentując wyznawane przez markę wartości: kolor czerwony - miłość i namiętność, czarny - elegancję i wyrafinowanie, biały - czystość, uczciwość i rzetelność.

Ducha marki idealnie oddają słowa młoda, seksowna i żądna przygód, czyli połączenie francuskiej elegancji z amerykańskim seksapilem. Odzwierciedlenie tego wszystkiego można znaleźć w zegarkach Guess, które kuszą niepowtarzalnym i wyróżniającym się wyglądem. Zarówno kolekcja damska, jak i męska przeznaczone są dla osób, które wiedzą czego chcą i potrafią w stylowy sposób przyciągać zazdrosne spojrzenia.

DANE TECHNICZNE ZEGARKA NA KOŃCU OPISU

GRAWER GRATIS

Grawer wykonujemy na życzenie klienta dowolną z poniższych czcionek. Wykonamy tylko taki grawer, który zmieści się na danym zegarku nie naruszając symboli i grafik naniesionych przez producenta. Jeśli potrzebny jest bardziej indywidualny grawerunek, należy skontaktować się z nami telefonicznie w celu omówienia szczegółów.

Marka Guess

Guess to amerykańskie przedsiębiorstwo odzieżowe, założone przez urodzonych w Algierii, ale wychowanych na południu Francji braci Georges’a, Armanda, Paula i Maurice’a Marciano. Do Kalifornii przyjechali w 1977 roku, a sama marka powstała trzy lata później, w roku 1981. Poza ubraniami dla kobiet, mężczyzn i dzieci, pod szyldem Guess produkowane są również akcesoria modowe, zegarki, biżuteria, perfumy oraz buty.

GUESS  przerodził  się  z małej dżinsowej firmy  w  jedno  z największych i pełnych sukcesu imperium mody na świecie.

Historia Guess

Czterech braci Marciano mieszkających na południu Francji w Marsylii rozpoczęło swój biznes od handlu. Na początku swojej kariery zawodowej stworzyli sieć sklepów MGA – nazwa pochodziła od pierwszych liter imion starszych braci (George, Armand, Maurice i najmłodszy Paul). Niestety każdego roku w okresie letnim dochodziło do zastoju w sprzedaży, co nie najlepiej wpływało na mały biznes braci Marciano. W 1977 roku postanowili oni wyjechać do Stanów Zjednoczonych na letni wypoczynek i podczas tych wakacji rozpoczęła się wielka zmiana.

Historia Guess

Wszystko zaczęło się oczywiście od przełomowego produktu. Wąskie w kostkach dekatyzowane dżinsy o trzech suwakach nieprzypadkowo nazwali Marilyn Jean. Największa gwiazda Hollywood ucieleśniała ideał kobiecości według braci Marciano. Wizerunek seksownej, silnej i tajemniczej Marilyn Monroe od początku inspirował reklamy marki. Ale nic nie wydarzyłoby się bez tych jednych idealnych dżinsów. Marciano mieli na nie zupełnie inny pomysł niż pozostałe marki. Spodnie z denimu przede wszystkim miały kochać kobiece ciało. Delikatniejsze, jaśniejsze, bardziej dopasowane – sprawiały, że każda dziewczyna, która je włożyła, mogła poczuć się jak gwiazda. Dom towarowy Bloomingdales jako pierwszy zamówił dżinsy Guess. 24 pary wyprzedały się w ciągu kilku godzin. Potem w ciągu pierwszego roku działalności w Stanach rzeczy Guess można było kupić także w Bergdorf Goodman, Bonwit Teller, Nieman Marcus i Saks Fifth Avenue.

Skąd logo GUESS?

Enigmatyczne słowo „Guess” stało się ich znakiem rozpoznawczym po tym, jak wypatrzyli je na wznoszącym się nad Los Angeles billboardem McDonaldsa. Tak jak hasło „Guess what’s in the new Mac?” udowadniało, że nie ma lepszego burgera niż cheeseburger z McDonaldsa, tak bracia postanowili sprawić, by ich ubrania kojarzyły się z beztrosko luksusowym życiem LA. „Guess” wkrótce znalazło się więc na szyldzie budynku przy Bulwarze Olimpijskim, gdzie mieściła się siedziba rodzinnej firmy.

OTRZYMUJESZ :

Kartę gwarancyjną ( 2 lata gwarancji )  |  Instrukcję obsługi zegarka  |  Firmowe Pudełko  |  Firmową torebkę

Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt