Biżuteria celebrytki, którą uwielbiają polskie i zagraniczne gwiazdy show-biznesu wyróżnia się mnogością subtelnych zawieszek. Na szczególną uwagę zasługuje, jednak kółeczko, koło, które przypadło do gustu wyjątkowo wielu znanym gwiazdom. Minimalistyczna biżuteria łącząca łańcuszek z zawieszką kółeczka na dobre wpisała się do oferty naszego sklepu. W poniższym artykule napiszemy z jakimi stylizacjami nosić ten model celebrytki, a także kto ze znanych osobistości pokochał subtelną zawieszkę kółeczko.

Minimalistyczna biżuteria z kółeczkiem

Naszyjniki gwiazd z zawieszką kółeczkiem to najmodniejsze motywy w tych kultowych dodatkach biżuteryjnych. To bardzo klasyczna, subtelna i elegancka biżuteria, która pasuje do wszystkich stylizacji na każdą okazję. W celebrytkach z kółeczkiem zakochały się znane kobiety show-biznesu m. in. Magda Mołek, Małgorzata Rozenek, Małgorzata Kożuchowska, Ewa Chodakowska. Celebrytki przypadły do gustu też wielu blogerkom, które w mediach społecznościowych prezentowały się w naszyjnikach i bransoletkach z fikuśnymi zawieszkami.

Zwykła zawieszka, czy ukryte znaczenie?

Zawieszki, które są nieodłączną częścią celebrytek wiele osób przypisuje pewne znaczenia, symbolikę. W przypadku kółeczka panuje przekonanie, że jest to znak karmy. Symbol ten utożsamiany jest z prawem przyczyny i skutku. Uważa się bowiem, że nasze czyny, działania mają bezpośrednie przełożenie na teraźniejszość, przyszłość. To co robimy w swoim życiu, prędzej, czy później wróci do nas. Symbolika karmy motywuje ludzi do czynienia dobra, by na życiowej drodze spotykać jedynie pozytywne chwile.

Srebrne, pozłacane, a może złote celebrytki?

W sprzedaży znajdziemy celebrytki wykonane ze złota, srebra, a także w wersji pozłacanej. Dodatkowo motyw zawieszki kółeczka jest obecny w naszyjnikach, bransoletkach, a także kolczykach. Mnogość biżuterii z tą zawieszką sprawia, że możemy bez problemu skomponować cudowny komplet biżuterii. Jak już wspominaliśmy srebrne, czy złote celebrytki z kółeczkiem pasują do stylizacji codziennych, biurowych, jak i wieczorowych. Z powodzeniem możemy je nosić do sukienek, bluzek, a nawet sportowych bluz. Naszyjniki gwiazd nie narzucają nam żadnej koncepcji stylizacji, są na tyle uniwersalne, że sprawdzą się do wszystkiego. Dodatkowo łańcuszek celebrytki z tym motywem możemy nabyć w wersji jedno lub dwurzędowej w zależności od upodobań i gustu.

Grawerowanie i masz spersonalizowaną biżuterię!

Wielu z nas ceni spersonalizowane dodatki, które jeszcze bardziej podkreślają nasz styl. Na zawieszce kółeczko możliwe jest naniesienie spersonalizowanego grawerowania. Krótki tekst, imię, data podkreślą wyjątkowość tej biżuterii. Jest to też świetny pomysł, gdy celebrytkę wręczamy na prezent bliskiej osobie. Estetyczne zapakowana celebrytka z grawerem to prezentowy strzał w dziesiątkę.