Wyjścia na lunch, kolację, imprezę taneczną stały się czynnością służbowego życia. Większość pracowników czy to korporacji, czy też mniejszych firm udaje się na takie spotkania, traktując je jako niezbędny, integrujący element pracowniczego życia. Przyczynia się to również do budowy lub poprawy kontaktów handlowych, a także do zacieśnienia współpracy między różnymi podmiotami gospodarczymi. Każdorazowo przy okazji takiego wyjścia zastanawiamy się, jaki strój będzie najbardziej odpowiedni i jakie wybrać do niego dodatki? Mamy nadzieję, że nasz krótki poradnik pomoże Ci podjąć trafną decyzję.


Miejsce do którego się wybierasz


Zwróćmy uwagę na okoliczności spotkania i charakter miejsca, do którego się wybieramy. Inaczej będziemy dobierać stylizację do ekskluzywnej restauracji na kameralną kolację, a inaczej wybierając się na imprezę integracyjną do większej sali.  Krzykliwe, źle dobrane dodatki mogą być po prostu nie stosowne w niektórych miejscach i w określonym towarzystwie. Najbezpieczniejszym wyborem zawsze są klasyczne stylizacje w stonowanych kolorach. Za to, jeśli jesteśmy młodymi, dynamicznymi kobietami, a wyście ma charakter rozrywkowy z przewidzianą zabawą taneczną, możemy pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa i znaczne wyeksponowanie precjozów.


Drobne elementy podkreślające naszą osobowość


Gustowna biżuteria podkreśli doskonale dobrany strój, doda nam szyku i klasy. Wybierając zatem dodatki, duże znaczenie będą miały nasze osobiste preferencje. Nie każda z nas lubi przecież ozdoby ze złotej biżuterii, ale są kobiety, które wprost ją uwielbiają. W sklepie Modern Silver znajdzie się coś i dla amatorek srebrzystych detali i dla tych Pań, które lubią lśnić złocistym blaskiem. Warto pamiętać o najnowszych trendach, w których królują ażurowe wzory origami. W naszej ofercie kolekcja celebrytek Origami, będzie zatem pozycją, na którą warto zwrócić uwagę osób, chcących być na bieżąco z obowiązującymi kierunkami mody. Z kolei do naszyjników zdobiących naszą szyję i dekolt, można dobrać odpowiednio zawieszki srebrne lub pozłacane. W ofercie znajdują się również wisiorki złote albo rodowane, czyli pokrywane cienką warstwą rodu. Zapobiega to czernieniu biżuterii, zapewniając jasnosrebrzysty kolor.


Dobry nastrój i uśmiech na twarzy

W Modern Silver możesz wybrać gustowną, dobraną do okazji biżuterię. Oprócz zawieszek i naszyjników posiadamy również łańcuszki, bransoletki oraz kolczyki. Na uwagę zasługuje szczególny jej rodzaj – celebrytki, wyróżniający się przede wszystkim oryginalnością, niepowtarzalnością. Nasza seria dedykowana jest dla nowoczesnych, energicznych kobiet, stawiających na niebanalne rozwiązania i stylowe wzornictwo. Z takimi dodatkami na pewno wyróżnisz się z tłumu, a Twoja uroda zostanie perfekcyjnie podkreślona.  Tak skomponowany strój podkreśli Twoją wyjątkowość i sprawi, że lśnić będziesz blaskiem prawdziwej gwiazdy. Dla dopełnienia wizerunku wystarczy już tylko uśmiech i dobry nastrój.