Prezent z okazji Chrztu Świętego może mieć formę biżuterii, jednak należy zadbać o to, żeby ozdoba była trafiona. Co prawda maluszek nie będzie nosił wisiorka, ale gdy urośnie, ładna pamiątka chrztu może się okazać modnym dodatkiem. Zapoznaj się z panującymi trendami na biżuterię i wybierz krzyżyk na chrzest. Omawiamy najpopularniejsze modele dla chłopców i dla dziewczynek, wykonane ze złota.

Biżuteria dla dziewczynki – krzyżyk na chrzest z cyrkoniami

Kobiety w każdym wieku mają słabość do błyszczących kamieni, dlatego ozdoby z cyrkoniami są chętnie zakładane przez dziewczynki w wieku szkolnym, przez kobiety przed trzydziestką, a także przez babcie, gustujące w klasycznej biżuterii. Na chrzest dziewczynki warto wybrać krzyżyk ze złota wysadzany białymi cyrkoniami. To stylowa ozdoba, bardzo elegancka i podkreślająca rangę wydarzenia, jakim jest przystąpienie do sakramentu chrztu. W sklepie modernsilver.eu są dostępne różne wisiorki z krzyżykiem, w tym projekty w całości pokryte cyrkoniami oraz delikatnie zaakcentowane za pomocą tych kamyczków. Decyzja o wyborze konkretnego modelu to kwestia osobista, jednak pamiętajmy o tym, żeby ozdoba na chrzest była praktyczna. Weźmy pod uwagę, że obdarowana dziewczynka być może w przyszłości będzie chciała nosić swój krzyżyk. Zatroszczmy się więc o to, żeby był on starannie wykonany, najlepiej ze złota wysokiej próby 333 lub 585.

Prezent dla chłopca – krzyżyk na chrzest ażurowy lub prosty

Biżuteria ażurowa charakteryzuje się oryginalnością. Niesamowite wycięcia, które nie zawsze są symetryczne i idealnie rozplanowane to urokliwe ornamenty. Krzyżyk na chrzest pokryty takimi zdobieniami, będzie znakomitą pamiątką dla chłopca. To jednocześnie zupełne przeciwieństwo prostej ozdoby, niemal pozbawionej zdobień. Klasyczny krzyżyk również pasuje na upominek, tym bardziej, że jest praktyczny i moda na niego nigdy nie mija. Zawsze wypada podarować chłopcu krzyżyk na chrzest. Nasza biżuteria może być dodatkowo wygrawerowana, według życzenia Klienta. To oznacza, że na krzyżyku umieścimy wybrany napis, na przykład imię albo datę. Grawerunek elegancką czcionką zamieni zwykłą ozdobę w model wybrany specjalnie dla konkretnej osoby. Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą z krzyżykami na chrzest. Do wyboru oferujemy projekty subtelne, tradycyjne, a także nietypowe, z wycięciami, skręconymi brzegami i wysadzane kamyczkami. Pamiętajmy, że do krzyżyka należy dokupić wisiorek, na którym wisiorek będzie się pięknie prezentował.