Biżuteria celebrytki cieszy się stale niesłabnącą popularnością. Fenomen tych dodatków tkwi w fikuśnych zawieszkach, które zjednały sobie serca już wielu kobiet. To jednak nie tylko ładne akcenty biżuteryjne, poszczególnym kształtom przypisywane jest konkretne znaczenie. W poniższym artykule przybliżymy symbolikę atrakcyjnej zawieszki łapacza snów.

Indiański talizman w popularnej biżuterii celebrytki

Bardzo popularnym modelem zawieszki w biżuterii gwiazd jest tzw. łapacz snów, który jest indiańskim talizmanem mającym za zadanie przepuszczać jedynie dobre sny. Niegdyś łapacz snów tworzono z użyciem gałązek, wnętrze było zazwyczaj wykonywane z wykorzystaniem rzemienia lub włosia. Amulety dodatkowo zdobiono koralikami lub piórami. Wieszano je przy posłaniu w położeniu, które zapewniało okrycie łapacza snów promieniami słonecznymi. Wierzono wówczas, że spłyną one po piórkach gwarantując lekkie, dobre sny osobie śpiącej pod talizmanem. Obecnie sprzedawane są elementy biżuteryjne na wzór łapaczy snów. Estetyka tej zawieszki celebrytki sprawia, że jest to cudowny motyw do biżuterii. W sprzedaży z tym wisiorkiem możemy nabyć bransoletki, naszyjniki, a także kolczyki.

Do czego nosić biżuterię łapacz snów?

Ogromną zaletą celebrytek jest ich uniwersalizm, to dodatki biżuteryjne, które sprawdzą się na wiele okazji. Popularna zawieszka łapacz snów genialnie komponuje się do strojów w stylu casual i boho. Luźne bluzki, tuniki w etnicznych wzorach to stroje, które w zestawieniu z celebrytką łapaczem snów staną się bardziej wyraziste. Biżuteria celebrytki z tym wisiorkiem będzie prezentować się bardzo dobrze na co dzień w wielu stylizacjach. Jedynie do kreacji bardziej formalnych, biznesowych może nie będzie perfekcyjnym rozwiązaniem. Subtelne połączenie cienkiego łańcuszka z zawieszką w kształcie indiańskiego talizmanu będzie prezentować się atrakcyjnie w zestawieniu kolczyków i naszyjnika lub bransoletki i naszyjnika.

Celebrytka łapacz snów idealna na prezent

Motyw zawieszki łapacza snów jest bardzo często wybierany na upominek dla bliskiej osoby. To bardzo wyjątkowy prezent, który przekazuje osobie obdarowanej, że życzymy jej szczęścia. Atrakcyjna biżuteria celebrytki przypadnie do gustu nawet bardzo wymagającym kobietom. Gwarantujemy, że jakość wykonania każdego dodatku spełni oczekiwania każdego. Pięknie zapakowane srebrne, złote lub pozłacane celebrytki to idealny prezent na wiele okazji. Motyw łapacza snów sprawdzi się dobrze dla przyjaciółki, siostry, a także mamy.